Най-известните клубове в електростал

В тази статия представяме клубове в Electrostal. В такива институции сервитьорите и администраторите обръщат голямо внимание на всеки гост, за да бъде почивката му уникална. В клубовете можете да се отпуснете в големи групи или да отидете сами и да намерите нови приятели. Има по нещо за всеки.

"Височина"

нощни клубове в Elektrostal

Един от най-добрите нощни клубове в Електростал се нарича "Vysota" и се намира на адрес: булевард "Ленина", бул. 2, к. 5, трети етаж. Входът е обвързан с определен дрескод. Гостите са добре дошли тук всеки ден от четири часа вечерта до шест часа сутринта. Отзивите на клиентите хвалят обстановката, ненатрапчивия персонал и музиката.

"Небето"

В градчето Електростал има клуб "Небето" Намира се на улица Zhuravleva, 5. В четвъртък и неделя гостите са добре дошли от 18:00 до 17:00 ч., а в петък и събота - от 18:00 до 18:00 ч. Отзивите на гостите се оплакват от прекомерния контрол на лицето и проверката на входа. Похвалете сервитьорките и служителите на рецепцията за любезното отношение. Гостите също така казват, че са подготвени да бъдат обслужвани с голямо внимание и бързина.

Други места на провеждане

нощни клубове

AntHill се намира на улица Sportivnaya 22v. Входът е обвързан само с дрес код. Очаква се гостите да бъдат там всеки ден от 20:00 до 6:00 ч.

Нощен клуб The Beehive се намира на улица Rabochaya 31. Любителите на забавленията са добре дошли тук ежедневно. В прегледите на редовните клиенти можете да срещнете недоволство от музикалните предпочитания на диджея, тъй като е трудно да се танцува на обичайните композиции. Трябва да се отбележи обаче, че пистите могат да бъдат поръчани срещу допълнително заплащане. Не всички са доволни от цената и качеството на напитките.

Институцията, наречена Saxar, се намира на адрес Krasnaya 2. Гостите са добре дошли тук всеки ден от 14:00 до 02:00 часа. Това място съчетава силните страни на наргиле бар и нощен клуб. Тук се създават условия за комфортно пушене на наргиле. Всеки гост още от първата минута се потапя в релаксиращата атмосфера. В ежедневието има малко оазиси, където човек може да изпита мир и спокойствие. Има богат избор от помещения за голяма компания или за двама. Зонирането се смята за една от визитните картички на клуба. В същото време е трудно да се намерят повторения на мебели или декорация в различни зони. Дадена маса може да бъде резервирана за определена дата. Собствениците на клуба са обмислили въпроса задълбочено. Бяха наети професионални проектанти и дизайнери и бяха похарчени значителни суми, за да се гарантира, че резултатът ще впечатли гостите.